Wokalistka, gitarzystka i pianistka. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Nowym Sączu. Swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne doskonaliła w klasie Krzysztofa Szczypuły oraz Mateusza Bassary. W 2022 roku wystąpiła jako solistka z zespołem Or_kiestra podczas Europejskiego Spotkania Młodzieży Redemptorystowskiej „Go&Share” w Toruniu. Na co dzień mieszka w Łodzi, gdzie zajmuje się nauczaniem gry na pianinie. Jest laureatką konkursów muzycznych i uczestniczką licznych przedsięwzięć koncertowych, a od 2025 roku związana jest z zespołem Or_kiestra jako chórzystka.
Aneta Siedlarz
